Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FNSS'Nin ZAMA Kopyası
Wink 
[Resim: aav7_su.jpg]
Yerli milli özgün olarak Bilinen FNSS Yapımı ZAHA İsimli araç Amerikanın 1990 yıllarında ürettiği,kullandığı AAV7 İsimli amfibik Zırhlı aracın kopyasıdır...
Bul
Evet bu fnss bir çok araçları sırf halkın gözünü boyamak için geliştirimiş...
Bul
Hocam bence biraz abarttiniz, kanimca sekil olarak baya bi esinlenme var cunku bastan tasarimla zaman ve kaynak kaybi yasamak istememisler, aslina bakarsaniz bu tip araclari ureten cok az ulke var ve bu seklin uzerinde pek oynama yapmak mumkun degil cunku bir gemiye benzemesine dikkat edilmis farkederseniz. Asıl olay performans acisindan AAV7 ve bazi Rus yapımı amfibik ZPTleri geride bırakması. Bu arada bir resim koymak istiyorum fakat butonu bulamadim, yardim eden olursa memnun olurum.

EDIT 1:Neyse buldum     
Bul
(08-14-2019, 12:24 PM)SmyrnaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bence biraz abarttiniz, kanimca sekil olarak baya bi esinlenme var cunku bastan tasarimla zaman ve kaynak kaybi yasamak istememisler, aslina bakarsaniz bu tip araclari ureten cok az ulke var ve bu seklin uzerinde pek oynama yapmak mumkun degil cunku bir gemiye benzemesine dikkat edilmis farkederseniz. Asıl olay performans acisindan AAV7 ve bazi Rus yapımı amfibik ZPTleri geride bırakması. Bu arada bir resim koymak istiyorum fakat butonu bulamadim, yardim eden olursa memnun olurum.

EDIT 1:Neyse buldum 
BU 1 DEĞİL 2 DEĞİL DOSTUM YILLARDAN BERİ TÜRK SAVUNMA SANAYİ ŞİRKETLERİ KOPYALIYOR. BENZERLİK OLURDA 1 - 2 TANE OLUR AMA HEPSİ KOPYA. ŞİMDİ ALMANLAR AYNI ARACI YAPMAYA KALKSA KOPYAMI OLACAK Smile ARACI YÜZDÜRMEK İÇİN ALT BÖLÜMÜN GENİŞ VE ÖNÜNDE AŞAĞI DOĞRU AÇILI OLMASI GEREK LAKİN BU ARAÇTA SADECE BUNLAR YOKKİ ÖN YANAKLARDAKİ AÇI ÖN ÜST BÖLÜMÜN DÜM DÜZ OLMASI YANİ ESİNLENME DEĞİL Kİ BU DİREK KOPYALAMA...
Bul
Komik bulduğum şey zaten ikinizin onca farki bir burada bir kanalda o resmi gormesine ragmen hala kuru kopya demesidir, kopyalayacak olsak gider TAI T70lerde yaptigimiz gibi aciklariz, biz blackhawkları anlasmali olarak kendi alt sistemlerimizle uretecegiz. Guzeil bir kopya ornegi istiyorsan gel sana (off topic kacacak ama lazim) MFY71i anlatayim.
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda
    2014 Yılından Beri Tank Mühendisliği Hakkında Videolar Hazırlıyorum (Diğer Kanalım Kapandığı İçin Buradan Devam Ediyorum) Sizlere Tecrübe Ve Bilgilerimi Videolar Vasıtasıyla Aktararak Keyifli,Bilgi Verici Ve BİLİNMEYEN Bilgiler Sunuyorum.