Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAUS ve TİGER 2 Kaldırılıyor 1.91 Güncellemesi
War Thunder'ın Resmi İnstagram sayfasında yayınlanan resimde 1.91 güncellemesinde 10.5cm Tiger II , Colian , Panther II , Maus tanklarının 1.91 güncellemesiyle birlikte Kaldırılacağı Belirtildi (Eğer hesabınızda bu tanklar varsa hesabınız etkilenmiyor) lakin 0'dan hesap açarsanız bu tankları alman hattında artık göremeyeceksiniz. Yani anlayacağınız hesabınızda bu tanklar varsa artık wt hesabınız daha değerli olacak [Resim: P7Dv17.jpg]
Bul
(08-13-2019, 03:59 PM)elipsis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: War Thunder'ın Resmi İnstagram sayfasında yayınlanan resimde 1.91 güncellemesinde 10.5cm Tiger II , Colian , Panther II , Maus tanklarının 1.91 güncellemesiyle birlikte Kaldırılacağı Belirtildi (Eğer hesabınızda bu tanklar varsa hesabınız etkilenmiyor) lakin 0'dan hesap açarsanız bu tankları alman hattında artık göremeyeceksiniz. Yani anlayacağınız hesabınızda bu tanklar varsa artık wt hesabınız daha değerli olacak [Resim: P7Dv17.jpg]

türklerede bir hat açmaları lazım m48 patton, m60 patton m60a1, m60a3 , m60t sabra ve altay tankı diye
Bul
Neden kaldırıyorlar Bi bilgin varmı?
Bul
(08-13-2019, 06:53 PM)Arda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden kaldırıyorlar Bi bilgin varmı?
GERÇEKTE ÜRETİLMEDİĞİ İÇİN MİŞŞŞ
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda
    2014 Yılından Beri Tank Mühendisliği Hakkında Videolar Hazırlıyorum (Diğer Kanalım Kapandığı İçin Buradan Devam Ediyorum) Sizlere Tecrübe Ve Bilgilerimi Videolar Vasıtasıyla Aktararak Keyifli,Bilgi Verici Ve BİLİNMEYEN Bilgiler Sunuyorum.