Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WoT'un Saçmalıkları
[Resim: dd305s2O_400x400.png]World of tanks isimli oyun +5 yıldan daha uzun süredir oyunlara hizmet veriyor lakin hala oyuna detaylı zırh modellemesini gösteren zırh haritası eklenmedi. Armored warfare'da bile tankın nerede kaç mm zırhı var SABOT VE HEAT Efektifliğine kadar görebiliyoruz lakin hala wotta böyle bir mod yok üstelik neden hala sadece 4 ana mermi çeşidi var ? AP , APCR , HE , HEAT , HESH ... Wot'un geliri tüm tank oyunlarından daha fazla olduğu kesin buna rağmen hala Leopard 1 , M48 , M60 Türevi tanklarda APCR Yerine kullanılması gereken APDS Yok ? Üstelik HEAT Mühimmatlarıda 2.dünya savaşından kalma maks 100mm delebilen ilk nesil heat'lar seviye 10 tankların heat mühimmatları Nato temelli tanklarda HEAT-MP Rus temelli tanklarda HEAT-FS Olması gerekir... Ayrıca açılı zırhlara çarpan mühimmatların ek sıradan deliş kaybı olur lakin wotta sadece zırhın kalınlığı ve zırhın açı efektifliği hesaplanarak zırh ve mermi dinamikleri hesaplanıyor harbi ki 90 derecelik zırhın üzerinde 250mm delen mermi 60 derecelik zırhın üzerinde 180mm delelebilir. Yani wotta ki tankların zırh dirençleri ve deliş güçleri gerçekle alakasızdır... Ayrıca her top tier tankında 250mm delmesi ayrı komedi  
Bul
wot oynama imkanım hiç olmadı aw inlemiştim bana göre grafik ve fizikleri tatmin edici seviyede
Bul
(08-13-2019, 04:17 PM)teknobase Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wot oynama imkanım hiç olmadı aw inlemiştim bana göre grafik ve fizikleri tatmin edici seviyede
WoT'un tek amacı oyuncularını yolmak. Tam oyuncular oyunu bırakacak hemen yeni güncelleme geliyor. Ama armored warfare öyle değil her 1 haftada mini güncellemelerde dahil olmak üzere güncelleme geliyor ve oyundaki hatalar kaldırılıyor ve ya da efekler ekleniyor. armored warfareda'da ki Efekler gerçekle bire bir aynı neredeyse ve hiç bir tank oyununda bulunmayan özelliklere de sahip...
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda
    2014 Yılından Beri Tank Mühendisliği Hakkında Videolar Hazırlıyorum (Diğer Kanalım Kapandığı İçin Buradan Devam Ediyorum) Sizlere Tecrübe Ve Bilgilerimi Videolar Vasıtasıyla Aktararak Keyifli,Bilgi Verici Ve BİLİNMEYEN Bilgiler Sunuyorum.